50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Новини

Середа, 29 Жовтня 2014, 11:11

Звітно-виборчі профспілкові збори

   Днями в ДП «Криворізький експертно-технічний центр» відбулися звітно-виборчі збори первинної профспілкової організації, під час яких присутні проаналізували роботу профспілки за 2010- 2014 роки та провели вибори голови профкому і членів профспілкового комітету.
   Зі звітом про роботу профспілкової організації за виборчий період виступив голова профспілки Едуард Соловйов, який  детально зупинився  на основних напрямках та пріоритетах профспілкової діяльності первинної організації. Це - захист професійних, трудових, соціальних прав працівників через укладання колективного договору; здійснення забезпечення норм охорони праці і здоров\'я; організація відпочинку і дозвілля членів профспілки та їх сімей; оздоровлення дітей, тощо.

   В своїй доповіді начальник ЕТЦ Олег Чередніченко відзначив позитивні тенденції розвитку підприємства, подякував всьому колективу за показники виконаної роботи, окремо висловив подяку профкому за спільну роботу з адміністрацією центру та наголосив на можливості кожного вносити свої пропозиції щодо поліпшення соціально-трудових прав та професійних інтересів членів профспілки.

   Запрошений на збори голова Криворізького міському профспілки металургів і гірників України Анатолій Макаренко відзначив сумісницьку співпрацю профкому та адміністрації Криворізького ЕТЦ, особливо зосередив увагу на тому факті, що сьогодні не кожен колектив може продемонструвати такі показники профспілкової діяльності.

   Колектив експертно-технічного центру дав об\'єктивну оцінку діяльності профспілкової організації, визнавши роботу профспілкового комітету задовільною.

Одноголосним результатом відкритого голосування Едуарда Соловйова було обрано на наступний період головою профспілкового комітету ДП «Криворізький ЕТЦ», тим же відкритим голосуванням оновили склад профкому.


                      

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.