50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Електротехнічний відділ

Начальник відділу
Мироненко Сергій Анатолійович
(056)404-18-65

1. Проведення експертизи суб’єктів господарювання, щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час виконання робіт підвищеної небезпеки для отримання дозволу  (роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В та в зонах дії струму високої частоти; монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки).

2. Проведення експертизи суб’єктів господарювання, щодо додержання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки для отримання дозволу (електричне устатковання електричних станцій та мереж, технологічне електрообладнання напругою понад 1000 В).

3. Проведення експертизи суб’єктів господарювання, щодо оцінки відповідності машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (електричного устатковання електричних мереж, технологічного електрообладнання напругою понад 1000 В) вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки для одержання Дозволу, який видає Держгірпромнагляд на застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

4. Проведення експертизи електротехнічних лабораторій суб’єктів господарювання, щодо спроможності виконувати випробування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки згідно з галуззю діяльності з додержанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки (для отримання Дозволів на випробування).

5. Виконання експертизи (перевірки) проектної документації  на виготовлення засобів виробництва  на відповідність їх нормативним  актам з питань охорони праці.

6. Проведення технічного огляду та/або експертне обстеження електроустановок та електрообладнання відповідно до Постанови КМУ №687 від 26 травня 2004р.

7. Паспортизація (виготовлення технічного паспорту) електроустановок.

8. Вимірювання та випробування електрообладнання електроустановок споживачів згідно з Додатком № 1 Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.

Останні новини

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.