50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Новини

П'ятниця, 12 Квітня 2019, 15:59

Міні-футбольна команда «ЕТЦ» - чемпіони підприємства

   Колектив Криворізького експертно-технічного центру пишається та висловлює слова підтримки своїй команді з міні-футболу «ЕТЦ» (МФК «ЕТЦ») за її вихід до півфінальної стадії змагань Кубку міста Кривого Рогу, де наші хлопці зустрінуться з лідерами Супер ліги чемпіонату міста.

   Команда МФК «ЕТЦ» вкотре радує своїх вболівальників і цікавими моментами, і яскравим голами, а головне результатами. Сьогоднішній результат команди – це сім років спільного інтересу до футболу та корпоративного духу. Коли у 2012 році, наші колеги – молоді, енергійні фанати футболу вирішили створити свою міні-футбольну команду серед працівників підприємства, ідея не залишились осторонь керівництва та профспілкового комітету ДП «Криворізький ЕТЦ», які в свою чергу забезпечили необхідну підтримку для функціонування команди. Відтоді, МФК «ЕТЦ» цілеспрямовано пройшла першу та другу ліги Чемпіонату міста, де здобувала призові місця та вже другий сезон поспіль приймає участь у змаганнях Супер-ліги Чемпіонату міста з футзалу.

   Колектив експертно-технічного центру не сумнівається, що футзалістам МФК «ЕТЦ» буде до снаги поборотися за перемогу у півфіналі та позмагатися за здобуття головного трофею змагань Кубку міста. Вболіваємо за вас!

   Та й загалом, попереду у футзалу МФК «ЕТЦ» ще багато змагань та чемпіонатів, адже футбол не знає кордонів, а наші хлопці не бачать перешкод. Тож бажаємо нашим футболістам нових здобутків, перемог та вдячних прихильників. «ЕТЦ» - вперед!!!

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.