50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Новини

Вівторок, 23 Квітня 2019, 15:32

Студентська молодь завітала до фахівців Держпраці Криворіжжя

    Традиційні щорічні зустрічі фахівців Держпраці Кривого Рогу зі студентами Криворізького національного технічного університету наразі відбулися в рамках проведення у 2019 році Дня охорони праці в Україні.

     В «День відкритих дверей» гостями Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області та Державного підприємства «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці» були студенти третього та четвертого курсів гірничого факультету Криворізького національного технічного університету.

   Молодь познайомили з системою та основними напрямками діяльності Держпраці в цілому та Криворізького гірничопромислового управління зокрема. Окремо познайомились з призначенням та функціонуванням експертно-технічних центрів, як структурної одиниці Держпраці, детально зупинились на особливостях роботи Криворізького ЕТЦ.

    Друга частина зустрічі, за бажанням самих студентів, пройшла у формі лекції на тему «Технологія вибухових робіт». Зважаючи на те, що Криворізький ЕТЦ – це базове підприємство з підготовки фахівців вибухової справи для підприємств всієї України, майбутніх фахівців зацікавила навчальна програма з даного курсу, яку вивчають безпосередньо флагмани гірничодобувної галузі.

    «Відрадно, що сьогодні молодь, опановуючи обраний професійний шлях, проявляє інтерес і прагне знати більше. – Зауважив директор експертно-технічного центру Петро Кливець, зустрічаючи гостей. – Ми завжди відкриті для діалогу, навчання, поради бо нам «сьогодні» важливо аби «майбутнє» було безпечне та здорове!»

      Всі бажаючі мали можливість поспілкуватися з фахівцями Держпраці та отримати вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході заходу. А на завершені зустрічі студенти залишили свої враження та побажання у письмовому вигляді.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.