50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Новини

Вівторок, 28 Липня 2020, 12:19

Держпраці розглядає питання створення консультативно-дорадчого органу з питань вибухової справи

До уваги заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ та підприємств, які здійснюють діяльність у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Відповідно до пункту 12 Положення про Державну службу України з питань праці щодо створення консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів з метою визначення пріоритетних напрямів розвитку вибухової справи, підвищення безпеки та ефективності виробництва вибухових матеріалів промислового призначення та ведення підривних робіт Держпраці розглядає питання створення консультативно-дорадчого органу з питань вибухової справи.

Запрошуємо представників заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ та підприємств, які здійснюють діяльність у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення надати пропозиції щодо кандидатур для формування складу зазначеного консультативно-дорадчого органу.

Пропозиції надавати на електронну адресу: demchenko.a@dsp.gov.ua у довільній формі, підписані уповноваженою особою із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, посади, номеру телефону та електронної пошти кандидата.

https://dsp.gov.ua/derzhpratsi-rozhliadaie-pytannia-stvorennia-konsultatyvno-doradchoho-orhanu-z-pytan-vybukhovoi-spravy/

Останні новини

Четвер, 31 Грудня 2020, 17:24
Вітання з Новим Роком
Середа, 30 Грудня 2020, 16:34
Нам 20 років
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.