50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Новини

Середа, 30 Грудня 2020, 16:34

Нам 20 років

   Криворізький експертно-технічний центр святкує свій ювілейний День народження. Наразі ЕТЦ - 20 років.

  Рішення про створення підприємства було передбачено наказом Держнаглядохоронпраці від 06.12.2000р. № 74 шляхом відокремлення Криворізької філії від Придніпровського ЕТЦ з метою належної технічної підтримки державного нагляду з охорони праці та оперативного вирішення питань промислової безпеки у Криворізькому регіоні. 22 грудня 2000 року Державне підприємство «Криворізький експертно-технічний центр» було включено до єдиного державного реєстру як юридичну особу.

  Кожного дня усі ці 20 років ми розвивались, вчились, вдосконалювались та набували репутації. Сьогодні ж ДП «Криворізький ЕТЦ» - це впевнено діюча структура, лідер у сфері здійснення якісного технічного випробування та дослідження виробничого процесу на промислових підприємствах й у багатьох галузях народного господарства, виконуючи великий обсяг робіт динамічно відповідаючи на вимоги часу.

  Тож, в цей святковий момент не залишились по за увагою більшість фахівців та ветеранів експертно-технічного центру. Керівництво підприємства висловило всім слова подяки за самовіддану працю, за гідні показники роботи та побажали колективу успіхів, впевненості в досягненні намічених планів та особистого щастя.

  За сумлінну плідну працю, високі професійні досягнення, відданість справі, активну громадську діяльність та з нагоди 20-ї річниці від дня заснування підприємства і фахівців ЕТЦ і ветеранів нагородженоГрамотами виконкому Криворізької міської ради, Грамотами виконкому Покровської районної у місті ради, Подяками керівництва ДП «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці» та Грамотами Криворізького міськкому профспілки металургів і гірників України

  20 років минуло – попереду багато перемог. Кожен день команда ЕТЦ працює, щоб стати кращими для своїх клієнтів та партнерів.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.