50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Новини

П'ятниця, 4 Лютого 2022, 09:50

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства економіки України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду»

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство економіки України оприлюднює проекту проект наказу Міністерства економіки України “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду” (далі – проект акта).

Проект акта підготовлено з метою зменшення державного регулювання у сфері охорони праці шляхом скасування норм, що втратили свою актуальність.

Електронну версію проекту акта та пояснювальної записки, розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство економіки України

01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2,

E-mail: shutenko@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,

е-mail: mail@dkrp.gov.ua.

https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=498e9e69-a1c7-4f12-b7e7-7d07d935ae9c&title=PovidomlenniaProOpriliudnenniaProektuNakazuMinisterstvaEkonomikiUkrainiproViznanniaTakimi-SchoVtratiliChinnist-DeiakikhNakazivDerzhavnogoKomitetuUkrainiZPromislovoiBezpeki-OkhoroniPratsiTaGirnichogoNagliadu

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.