50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Новини

Середа, 26 Листопада 2014, 11:29

Увага! Конкурс!

   Кабінет Міністрів України скорочує кількість контролюючих органів. Потрапила під реструктуризацію й Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України.

   Дуже не хотілося б, щоб реформа державного уп­равління негативно позначилася на хорошому проекті, який ось уже чоти­ри роки реалізується в Ук­раїні за ініціативою Держгірпромнагляду. Йдеться про конкурс дитячого малюнка «Охорона праці  очима дітей». Його мета – привернути увагу суспільства, у тому числі й молоді, до проб­лем у сфері охорони праці, а також популяризувати превентивні заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

  Хороша справа повинна мати продовження. Тому редакція журналу «Охорона праці» взяла на себе зобов’язання щодо проведення цього конкурсу в 2015 р. Він проходитиме у два етапи: перший (відбірковий) відбудеться на регіональному рівні в січні-березні наступного року, другий (фінальний) – у квітні 2015 р. Саме тоді й будуть визначені переможці у трьох вікових групах учасників.

  Пропонуємо всім зацікавленим сторонам взяти участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» і фінансово підтримати його проведення.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.