50042, м. Кривий Ріг, вул. М. Світальського, 1К
Тел: (056)404-18–63, E-mail: etc@cabletv.dp.ua

Відділ гірничої експертизи

Начальник відділу
Очкур Дмитро Григорович
(056) 409-45-43
 1. Проведення експертизи щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки.
 2. Проведення експертизи щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
 3. Проведення технічної експертизи безпеки ведення гірничих робіт, будівництва та експлуатації гірничих підприємств на відповідність вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
 4. Проведення експертизи проектів з протиаварійного захисту гірничих підприємств.
 5. Проведення експертизи проектної, технологічної, конструкторської, технічної документації, впровадження нових технологій, виготовлення засобів виробництва, засобів колективного та індивідуального захисту на відповідність вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
 6. Проведення експертизи проектів заходів щодо охорони будівель і споруд від шкідливого впливу гірничих робіт.          
 7. Проведення експертизи проектів гірничих відводів.
 8. Проведення експертизи проектів на ліквідацію гірничодобувних підприємств.
 9. Проведення експертизи проектної документації на відповідність вимогам нормативно-правових актів із забезпечення безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.
 10. Проведення експертизи проектів на масові вибухи і на виконання вибухових робіт спеціального призначення.
 11. Проведення експертизи проектів будівництва, реконструкції і експлуатації комплексів виготовлення вибухових речовин.
 12. Видача експертних висновків щодо безпечної експлуатації об’єктів гірничих робіт та промислових об’єктів на територіях, що піддаються впливу гірничих робіт у відповідності до діючого законодавства України з охорони праці.
 13. Проведення експертизи на відповідність машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.
 14. Проведення технічного огляду (первинний, періодичний, позачерговий), випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки гірничодобувної галузі.
 15. Проведення експертизи зразків нових машин, механізмів, устаткування, приладів вимірювання та інших засобів виробництва, нових технологій на відповідність вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
 16. Надання методичної допомоги та науково-технічної підтримки суб’єктам господарювання з питань організації робіт щодо створення ними безпечних умов праці, розроблення технічних завдань і умов, правил, норм, регламентів, положень стандартів, інструкцій та інших документів для підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємств згідно вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки гірничих робіт.

Останні новини

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.